KHL: ​Horelica začala lepšie.

...Po úvodnom „oťukávaní“ skóroval v 8. minúte Ján Želiecký – 1:0. Hostia sa postupne dostávali do tempa a tento gól ich nerozhodil. V druhej tretine sa rozihral gólový koncert Suchých dresov. Štyri kúsky v sieti Mariána Mosora zabezpečili pohodlné vedenie a novú energiu do zápasu. Treba povedať, že to neboli hocijaké strely. Najmä druhý príspevok Stana Drábika sa musel páčiť aj prihliadajúcim divákom. Umiestnený pod brvno patril ku gólom kola. Pekne umiestnenú strelu predviedol aj Martin Marko. Spoluprácu s Robom Drábikom si zopakoval ešte pri štvrtom góle, no v opačnom garde. Po inkasovaní „štvorky“ ostal Drucker zaskočený. Obraz hry sa rázom zmenil na dobývanie jeho brány. Strážca svätyne domácich držal svoj tím nad vodou po celý zápas. Čelil rekordnému počtu striel. Neuveriteľných 45 zákrokov posunulo jeho percentá nad hranicu 90 %! Drucker dokázal korigovať z ojedinelej akcie v závere zápasu, na ktorej konci bol Michal Kubišta - 2:4.