Šláger kola pre BÁNOVÚ.

V nedeľu 12.12.2010 o 10:30 nastúpili proti sebe v ŠH V. Javorku vedúce mužstvá DIADORA Futsalovej Žirafa Ligy seniori I.: Mšk Žilina a TEAM BÁNOVÁ.

Vedenia sa ujala Bánová po góle S.Sedliačka v 3min., keď mu pred prázdnu bránu nahral Tomáš Ďurica. Mšk sa podarilo vyrovnať po akcii A.Frátrika. Ešte do prestávky išla Bánová do vedenia, keď S.Sedliaček pekne zakončil akciu ponad brankára Mšk. Druhý polčas išla Bánová do dvojgólového vedenia,ale Mšk sa podarilo v 29 min. znížiť na 2:3. Hneď v 30.min. išla Bánová znova do dvojgólového vedenia na 4:2, gólom T.Zimanyiho. V závere zápasu sa Mšk ešte podarilo znížiť , ale v 38.minúte T.Zinányi gólom na 5:3 uzavrel skóre zápasu.

V napriemernom zápase sa z víťazstva tešili hráči Teamu Bánová vo veľmi korektnom zápase, k čomu prispeli svojim výkom aj rozhodovia.