Hokejbal Žirafa Žilina: odštartovala registrácia na novú sezónu.

Hokejbal Žirafa Žilina: odštartovala registrácia na novú sezónu.

Znova pre vás pripravujeme nový – už 14. ročník FARSER Hokejbalovej Žirafa Ligy Žilina 2017/18(FHŽL). Počnúc štvrtkom 3. augusta 2017 až do stredy 13. septembra 2017 (vrátane), prebieha registrácia hráčov a ich tímov pre sezónu 2017/18. Proces prihlasovania má tieto náležitosti, väčšina je zhodná s ostatnou sezónou, prvýkrát v histórii sa bude hrať súťaž v žilinskej ŠH na Bôriku, na celoročne krytom ihrisku s originálnym povrchom:

1. Registrácia prebieha v Žiline, v kancelárii SCVČ Žirafa na ul. Pivovarská 3 ( google maps ).

2. „Akciová cena“ na prihlásenie. Výška štartovného poplatku je 22,- € resp. 30,- € (pri hráčoch s dátumom narodenia pred 1.1.1992 alebo s trvalým pobytom mimo žilinského kraja), avšak iba pri registrácii do 13.9.2017. Do tohto dátumu je prihlasovanie v „akciovej“ cene, po termíne je to už iba jednotná sadzba 35,- € . Výhodnejšie je teda hráčov zaregistrovať do 13.9.2017 (stačí priniesť prihlášku a emailom zaslať foto, úhrada do prvého štartu v lige), všetci s prihláškou od 14.9.2016 už so zvýšeným štartovným poplatkom 35,- € .

3. Nové tímy si stiahnu súpisku z webu http://hokejbalzirafa.sportvin.sk/download(alebo položka „download“ v menu každej ligy), zašlú ju v digitálnej podobe na [email protected] a následne si prídu vyzdvihnúť predvyplnené prihlášky jednotlivých hráčov, ktoré bude nutné podpísať. Nezabudnite ani na digitálne fotografie hráčov, ktorí ešte nehrávali v súťažiach SCVČ Žirafa.

4. „Doterajším“ tímom resp. ich vedúcim bude emailom zaslaná posledná súpiska tímu z ostatnej sezóny. Je nutné ju aktualizovať a doplniť aj o nových hráčov. Po jej odoslaní na [email protected] je potrebné vyzdvihnúť predvyplnené prihlášky jednotlivých hráčov a zvyšný postup už poznáte, alebo ako v predchádzajúcom bode.

5. Tím bude zaregistrovaný až po odovzdaní súpisky tímu, prihlášok jednotlivých hráčov, ich fotografií v digitálnej podobe a po úhrade štartovného poplatku.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

Predpokladaný začiatok a trvanie súťaže

- 2017 september – december, jesenná časť

- 2018 január - jún, jarná časť a play-off, plus pohár

Štartovný poplatok

- Seniorská I. liga (5 na 5): 22,- € pre hráčov s dátumom narodenia po 1.1.1992 a s trvalým bydliskom v Žilinskom kraji, 30,- € pre hráčov s dátumom narodenia pred 1.1.1992 alebo s trvalým bydliskom mimo okresov Žilina, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Dolný Kubín, Martin, Bytča, Turčianske Teplice, Námestovo, Ružomberok, Tvrdošín a Liptovský Mikuláš.

- Seniorská II. liga (5 na 5): 22,- € pre hráčov s dátumom narodenia po 1.1.1992 a s trvalým bydliskom v Žilinskom kraji, 30,- € pre hráčov s dátumom narodenia pred 1.1.1992 alebo s trvalým bydliskom mimo okresov Žilina, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Dolný Kubín, Martin, Bytča, Turčianske Teplice, Námestovo, Ružomberok, Tvrdošín a Liptovský Mikuláš.

- Liga 4 na 4: 22,- € pre hráčov s dátumom narodenia po 1.1.1992 a s trvalým bydliskom v Žilinskom kraji, 30,- € pre hráčov s dátumom narodenia pred 1.1.1992 alebo s trvalým bydliskom mimo okresov Žilina, Kysucké Nové Mesto, Čadca, Dolný Kubín, Martin, Bytča, Turčianske Teplice, Námestovo, Ružomberok, Tvrdošín a Liptovský Mikuláš.

- Juniorská liga: 16,- €.

Minimálny počet hráčov v tíme

Seniori I.: 10 hráčov

Seniori II.: 10 hráčov

Juniori: 10 hráčov

Vekové kategórie

- Seniori: 2002 a starší

- Juniori: 2002 až 1996

Podmienky účasti tímu

- Odovzdané, zaregistrované súpisky tímu a prihlášky jednotlivých hráčov, uhradený štartovný poplatok.

- Jednotná sada dresov (príp. rozlišovacích) označených číslami od 1 do 99.

Hracie dni a miesto

- piatok, víkend a štátne sviatky, prípadne podľa dohody.

- Žilina, kryté ihrisko v ŠH Bôrik.

Viac informácií získate na [email protected], 0910 909 268 (karol čepec), hokejbal.zirafa.sk, http://www.facebook.com.


Doporučenia

Musíš byť prihlásený aby si mohol doporučiť tento obsah.


Diskusia (0)

Zatiaľ tu nie je žiadna diskusia.

Prihlás sa aby si mohol prispievať do diskusie.