ZEX: Pruské - Žilina

V zápase so Žilinou sme sa chceli predviesť hlavne zlepšenou obrannou hrou, čo sa nám na 100% podarilo. Súpera sa nám podarilo od začiatku zatlačiť a streliť rýchly úvodný gól zápasu. Prvú tretinu, v ktorej sme mali prevahu sme napokon vyhrali 2:0. Druhá tretina bola z našej strany najhoršia, začali sme v niektorých momentoch zbytočne lietať a príliš otvárať obranu, čo rezultovalo do hernej prevahy Žilinčaniek. V priebehu tretej tretiny sme sa opäť vrátili k svojej hre, súpera sme príliš nepúšťali k zakončeniu a čo bolo najdôležiteľšie, všetky strely brankárka odvrátila a obrana nepúšťala hráčky k dorážkam. Naopak sa nám po rýchlo zahranej štandardke podarilo zvýšiť na 3:0. Žiline sa napokon po peknej akcii a spätnej prihrávke pred bránu podarilo skorigovať 8 minút pred koncom na 1:3. Minútu pred záverečným hvizdom sme poistili výsledok a uzvareli skóre na konečných 4:1.