Dnes sme svoje nasadenie nezúročili

Dnešný zamračený deň sa stal predzvesťou zápasového výsledku s Nitrou .... Aj cez vypätie, ktoré sme do zápasu dali a aj cez skutočnosť, že nepriaznivý výsledok 1 tretiny - 3:1 v prospech Rytierov - sa nám podaril skorigovať presne tým istým výsledkom pomeru gólov na konci 2 tretiny - 1:3 v prospech Profis Sharks sa nám nepodarilo udržať krok s Nitrou v 3. tretine a tá skončila výsledkom 4:1 v prospech Rytierov ... nepomohla ani výmena našich brankárov (Vasko striedal Jirka) ani power play v závere zápasu ... posledný gól Nitry padol do našej opustenej bránky.

Nikto z našeho týmu neskrýva sklamanie, lebo sme mali na víťazstvo, o čom svedčí aj diplomatické slová súpera, ktorý priznáva, že dnešné body získali v zápase, ktorý bol pre nich zatiaľ ten najťažší.......