FHŽL ŽA - seniori II.: nováčik trápil favorita.

37 sekunda zápasu a Kolárovice potvrdzovali úlohu favorita a viedli 1:0.Úvod nám síce nevyšiel ale minútu po minúte sme ukazovali, že nebudeme ľahkým súperom. O 2 minúty sa to potvrdilo, keď I.Dupkala zavesil po nečakanom odraze pod brvno (1:1). Zrazu sme verili že môžeme byť vyrovnaný súper. Hra sa presúvala zo strany na stranu kým neprišlo prvé vylúčenie v našom tíme. Prišlo zlé postavenie súper vyhral buly a po zakončení z prvej Kolárovice viedli 2:1.Tesne pred koncom 1.tretiny prišlo vylúčenie na strane Kolárovíc a ani my sme sa nedali zahanbiť a 4 sekundy pred koncom sme vyrovnali v presilovke na 2:2. Začiatok 2.tretiny sa niesol v opatrnejšej hre. Nechceli sme inkasovať, no opak sa stal pravdou a kapitán Kolárovíc skóroval na 3:2. Ale znova naša bojovnosť víťazila nad obranou a R.Vantech krásnym padáčikom znova vyrovnal.(3:3). Na začiatku 3.tretiny sme dohrávali presilovku, ktorú sme ale nepremenili, no pár minút po nej, po narážačke Kubalu napriahol od modrej Hrtánek a nekomrpomisne zavesil. Tentoraz sme sa prvý krát dostali do vedenia 4:3. Bola to veľká radosť ale zároveň sme chceli tento prekvapujúci výsledok udržať. Bohužial prišli dve rýchle vylúčenia a síce sme ubránili presilovku 5 na 3, no Kolárovice zabrali a v presilovke 5 na 4 vyrovnali skóre. Do konca ostávalo zhruba 5 minút a nik nechcel dostať gól. Posledná nádejná šanca prišla pár sekúnd pred koncom, keď od modrej napriahol Dupkala no v skrumáži tiel pred brankárom sa loptička len odrazila od brankárových betónov a po 3.tretinách svietil na tabuli, pre nás veľmi dobrý výsledok, 4:4.Prišli samostatné nájazdy kde Kolárovice vyhrali 2:1. Pre nás, ako nováčika, je tento prvý bod veľmi cenný a zároveň sme spokojní, no je tu aj malé sklamanie z toho, že sme neudržali vedenie a zbytočným vylúčením sme súperovi uľahčili vyrovnanie. Nevadí, máme prvý cenný bod.