MEX: FBC Grasshoppers AC UNIZA – Victory stars Nová Dubnica

FBC Grasshoppers AC UNIZA – Victory stars Nová Dubnica  5:5

Góly Grasshoppers: Kopera (Novák) – 1:0, Kopera (Trunek) – 2:1, Pazderka (Novák) – 3:1, Trunek (Kvasnica) – 4:1, Baránek (Radil) – 5:4.

V susedskom derby sa očakával plný bodový zisk domácich, čomu nasvedčovala aj prvá tretina. Kobylky dominovali na ihrisku, strieľali góly, ale za stavu 4:1 upustili z tempa a prispôsobili sa hre súpera. Hrubé chyby domácich trestali Dubničania gólmi a zrazu bolo 4:4. V poslednej tretine ešte naklonili kobylky misku váh na svoju stranu, ale v závere zápasu opäť po hrubej chybe hostia vyrovnali na 5:5. Nepomohol ani záverečný tlak domácich a tak sa súperi o body podelili. Po ostatnom kole sa usadili kobylky na 5. mieste. Zostava Grasshoppers: Kováčik, Kružel, Baránek, Hrin, Kvasnica, Kopera, Veneny, Uram, Novák, Galovič, Pazderka, Trunek, Urgošík, Radil.