Unihoc Žirafa: tesné víťazstvo proti Tvrdošínu.

CVČ Unihoc Žirafa Žilina - FBK Tvrdošín 5:4

(pohľad  Alexandry Ferencovej, UNIHOC Žirafa, 5gólov)

"Takže dnešný zápas nevyšiel podľa našich predstav, zo začiatku sme nastúpili do zápasu trochu prispane a niektoré možno vystresovane zo súpera a to náš súper využil vo svoj prospech a tak sme po prvej tretine prehrávali 2:1. No cez prestávku sme sa nahecovali povedali sme si svoju taktiku a konečne sme začali hrať to čo sme mali. To že dnešný zápas rozhodla jedna hráčka neznamená nič. Všetky baby sa snažili a za to im patrí poďakovanie a pochvala. Samozrejme treba ešte zlepiť dôraz pred branou čo sa týka obrany ale aj útoku. V obrane to nesmie horieť, tak ako dnes a v útoku sa nahadzované lopty musia dorážať, čo dnes moc vidieť nebolo. Nakoniec sme tento zápas zvládli, no baby by si mali uvedomiť, že musia bližšie pristupovať k hračkám a rozoberať si hráčky a neuspokojovať sa s konkrétnym výsledkom pretože ten sa môže behom niekoľkých sekúnd zmeniť. Do každého zápasu treba nastúpiť nahecovany a v snahe podať maximálny výkon. Našťastie sme tento víkend skončili s dvoma výhrami aj keď dnešný super bol naozaj veľmi vyrovnaný, ba priam miestami naozaj lepší než my. Tlačili nás polovičku zápasu, no nakoniec sme to všetko zvládli a všetky body patria nám. Takže jedine čo môžem dodať je, len tak ďalej baby a poďme tento rok konečne na titul!!!!!"