Florbal MEX: FBC Grasshoppers AC UNIZA – M-šport Trenčín 14:4

FBC Grasshoppers AC UNIZA – M-šport Trenčín 14:4 (2:2, 6:1, 6:1)

Góly Grasshoppers: Pazderka (Trunek), Urgošík (Galovič), Veneny (Radil), Kopera (Radil), Pazderka (Uram), Veneny (Galovič), Uram (Hrin), Galovič (Radil), Trunek (Baránek), Pazderka (Uram), Trunek (Hrin), Kopera (Veneny), Veneny (Radil), Galovič (Veneny).

V zápase tímov z opačných koncov tabuľky sa očakávala jednoznačná výhra domácich. Priebeh prvej tretiny tomu však nenasvedčoval, pretože kobylky nedokázali využiť množstvo gólových šancí aj vďaka húževnatej obrane hostí a preto sa do šatní odchádzalo za stavu 2:2. V druhej tretine vysokoškoláci spresnili streľbu, čoho výsledkom bolo narastajúce skóre na ich strane. Priebeh tretej tretiny bol totožný s druhou, kedy pribúdali góly na strane domácich až na konečných 14:4. V korektnom zápase sa hetrikom prezentovala dvojica hráčov Pazderka, Veneny a aj ich zásluhou získali kobylky povinné 2 body.

Zostava Grasshoppers: Kružel, Kundrík - Kvasnica, Baránek, Radil, Kopera, Hrin – Galovič, Veneny, Pazderka, Uram, Urgošík, Trunek, Novák.