KHL: Podzávoz chcel viac.

Obaja súperi v siedmom kole prehrali a aj preto sa očakával boj o každú loptičku. Od úvodných minút si viac šancí vytvárali hostia. Nevedel v bráne Krásna držal roletu zatiahnutú. Všetko bolo inak, keď gólový účet zápasu otvoril Belica. Peknú kombinačnú akciu zakončil presnou strelou. Podzávoz sa dlho neradoval z vedenia. Tri sekundy pred koncom nahadzoval M. Jakubec a vyrovnal skóre. Gól do šatne paradoxne postrčil k lepšiemu výkonu Podzávoz. Po peknom prieniku Hermana svietilo na tabuli 2:1. Umne zahral Maťo Mravec a druhý tím tabuľky vyhrával dvojgólovo. Krásno nevyužilo niekoľko vyložených šancí, keď bol sám pred bránou Pagáč ani prienik Jakubca sa neujal. V tretej tretine už strelecky dominovali hráči v modrých dresoch. Ovládli hru a kontrolovali výsledok.