KHL: rozhodli v 2. tretine.

Úvodný zápas hracieho dňa zohrala skúsenosť proti dravosti. Suché dresy proti Dream teamu. Gólový účet stretnutia otváral až v druhej tretine Holešinský. Suché dresy mohli pridať aj ďalšie góly, no proti bol Jašurek. Pohoda zo zadných radov sa preniesla na útočníkov, ktorí dokázali rozhodnúť zápas už v druhej tretine. Aj keď bránu domácich kryl vynikajúci Smolka, na tri strely nestačil.  Najprv Časnocha vymietol šibenicu. Podobne napriahol Čarnecký a poslal svoj tím do vedenia, aby do tretice trafil aj Gončár. V tretej časti hry šli „sucháči“ odvrátiť nepriaznivý stav. Proti dobre hrajúcemu Dream teamu to však nemali ľahké. Ostrostrelec R. Drábik si našiel pozíciu, aby znížil na 2:3 a vyburcoval spoluhráčov. No umne hrajúci hostia aj posledný tlak odvrátili a zaknihovali druhé víťazstvo jarnej časti.