Vrútky fasovali v Skalici.

Skalickí hokejbalisti nastúpili na daľšie domáce dvojkolo proti mužstvám z hornej polovice tabuľky. V sobotu si najprv skrížili hokejky s Kometou, ktorá v predchádzajúcich dueloch zvíťazila na ihriskách Profisu a neskôr Žiliny. Domácich však tieto výsledky nezastrašili a nadaľej pokračovali vo svojej aktívnej hre z predchádzajúcich zápasov. V prvej časti sa zaslúžene ujali vedenia gólmi Martinusíka a Krajsu a v polovici zápasu upravil už na 3:0 Rampáček. Hostia ešte na chvíľku zdvihli hlavy, keď skorigovali z brejku Kolčákom, no za necelú minútu opäť Rampáček rozvlnil ich sieť a vrátil domácim trojgólové vedenie. Do záverečnej tretiny vlietli Záhoráci ako uragán, keď za necelé tri minúty rozobrali štyrikrát vrútockú obranu a prakticky urobili zo zápasu exhibíciu. Po tejto kanonáde sa zápas zvolnil a dokráčal až do konečného vysokého víťazstva pre domácich v pomere 9:2. V stretnutí si pripísali hattricky domáci Martinusík (na fotografii) a Rampáček.