Skalica po víťazstve nad Martinom do čela.

V nedeľu čakal na Záhorákov ťažký duel proti vicemajstrovi z Martina, ktorý mal podľa papierových predpokladov prethnúť skalickú víťaznú šnúru. Neuplynula však ani minúta od úvodného vhadzovania a Jurošek lovil zo svojej siete loptičku po Martinusíkovom doklepnutí 1:0. Hostia po inkasovanom góle spozorneli a nedovolili aby zeleno-bieli ušli na vyšší rozdiel v skóre a tak sa po prvom dejstve stav už nezmenil. Druhá časť hry vyznela v prospech Martina, keď dvoma gólmi v rozpätí troch minút priklonili misku váh na svoju stranu. Od začiatku záverečnej časti Skalica vyvinula tlak na martinskú bránu v snahe o čo najskoršie vyrovnanie, no šance Kolínka a hlavne Martinusíka zostali nevyužité. Osud zápasu tak vzal do svojich rúk, ako sa patrí, kapitán domácich Sobol, keď najprv v polovici tretiny počas presilovky prestrelil Jurošekove betóny spoza modrej a v samostatných nájazdoch ako posledný a jediný hráč rozhodol strelou pod vyrážačku, že bonusový bod a daľšie víťazstvo zostanú na Záhorí.