ORGANIZAČNÝ TÍM: Norbert Chovanec (kontakt 0915 611 123, info@123mobil.eu)

TERMÍN TURNAJA: 9.8.2014

ZÁPISNÉ/ŠTARTOVNÉ: 5,- € (HRÁČ)

PRIHLÁŠKY: Prihlaska_Panthers_cup_2014.doc

MIESTO KONANIA: SVRČINOVEC - HOKEJBALOVÉ IHRISKO

POČET ÚČASTNÍKOV: Hlavný hokejbalový turnaj: 9, Junior cup: 3 (neplatia štartovné).

ZAČIATOK TURNAJA: SOBOTA – 9.8.2014 o 8:00

HRACÍ ČAS: Hlavný hokejbalový turnaj: 2 x 15 min. hrubý čas, prestávka medzi tretinami 1 min., medzi zápasmi 5 min. Juniorský turnaj: 2x10 min hrubý čas, prestávka medzi tretinami 1 min.

HERNÝ SYSTÉM HLAVNÝ TURNAJ: Budú dve základné skupiny A , B, C . Prvé tímy skupín postúpia do semifinále priamo a najlepší tím z druhého miesta. Semifinále víťaz A proti víťaz C a druhe semifinále, víťaz B proti najlepšemu druhému družstvu. Víťazstvo 2 body, remíza 1 bod,prehra 0 bodov). FINÁLE a o 3.miesto sa budú hrať 2 x 15min. hrubý čas, posledné 2 minúty sa stopujú. Hrá sa 4 + 1.

V prípade rovnosti bodov v tabuľke bude poradie určené nasledujúcim spôsobom :

1) vzájomný zápas (prípadne minitabuľka vzájomných zápasov)

2) rozdiel skóre

3) celkový počet strelených gólov

4) žreb

HERNÝ SYSTÉM JUNIORSKÉHO TURNAJA: Hráči do 15 rokov. Skupina každý s každým a tabuľka. Hrá sa 4 + 1.

4) žreb

ROZHODCOVIA: Milan Kováčik (Žilina)

CENY: Hlavný hokejbalový turnaj umiestnenie: 1.- 2.- 3. miesto (Putovný pohár + 1,2,3,pohár), Junior Cup Víťaz (pohár)

OBČERSTVENIE A STRAVOVANIE: v cene štartovného Klobása + Kofola a balík minerálnej vody na družstvo. Občerstvenie zabezpečuje Kasino BAR Svrčinovec (pivo, borovička, guláš, kofola....)

Prihlásenie tímu je možné do 1.8.2014. Prihlásenie je záväzné!

Usporiadateľ si vyhradzuje právo výberu tímov v prípade vysokého záujmu.

Časový harmonogram turnaja: Bude doplnený 4.8.2014 po uzatvorení prihlášok.

Pridal kcepec 13.07.2014 15:08 | Zobrazení: 892