Status #117539 Hádam sa chalani neurazia, ale nie nadarmo sa hovorí, že "Keď sa šťastie unaví, tak na chudáka aj zá...

Karol Čepec (kcepec) pridal obrázok

Hádam sa chalani neurazia, ale nie nadarmo sa hovorí, že "Keď sa šťastie unaví, tak na chudáka aj záchod spadne." Tímu FC SAMINECHCE pred dohrávaným zápasom 8. kola hrala zostava súpera do karát. Sportingu totiž pre tresty chýbali kapitán Marek Budiský (Budo9) ako aj brankár Jakub Rautner (Kubes275). A aby toho nebolo málo, tak na striedanie k dispozícii iba jeden lobdokop. Prvá polovica stretnutia tomu aj napovedala a rozdielnosti v zostavách boli cítiť. Sporting akoby sa dopredu zmieril, že inak ako prehrou to ani nemôže dopadnúť. SAMINECHCE pohodlne viedlo, ešte v 33. minúte 5:1 (video z premenenej penalty). Potom ale nastal akýsi nevysvetliteľný skrat, alebo obava z ďalšej porážky, alebo ... . Počas nasledujúcich 4 minút z náskoku nezostalo nič a na tabuli razom svietilo úplne nečakaných 5:5. Gólová prestrelka však pokračovala ďalej, akurát sa úlohy otočili. Náskok si tentoraz urobil Sporting a aj napriek snahe domácich, ho už udržal až do záverečnej sirény. Pre SAMINECHCE je to už jedenásta prehra z tucta vystúpení, naopak Sporting sa udržal v súboji o špicu tabuľky.